Pyet Mjekun

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Pershendetje. Une kam nje lekure shume te ndjeshme si dhe qime shume te zeza dhe qe dalin shpejt. Brisku me ben alergji me shkakton irritim. A mund te me ndihmoni me nje metode efikase depilimi?

    1. Përshëndetje,
      Urina me mbjellje (urokultura) është një analizë që izolon dhe identifikon mikroorganizmat si bakteret dhe mykun në urinë, të cilat mund të shkaktojn infeksione të traktit urinar. Gjithashtu paralelisht me këtë analizë realizohet testi i ndjeshmëris së antibiotikëve ose antimykotikëve ndaj mikroorganizmave të izoluar.

  2. Pershendetje jam nje grua 41 vjecare dhe keto dy dit kam pasur dhimbje koke ne anen e majte dhe nuk shikoja mir nga syri i majte…Sot u zgjova ne mengjes me te vjella dhe pak marrje mendsh…Ju lutem me thoni cfar esht😭

Intermedica Qendrore

Tiranë
Rruga Panorama (Pranë Institutit Harry Fultz)
Tel.: 04 200 600
Orari: 08:00 – 20:00
E shtunë: 08:00 – 17:00

Intermedica 1

Tiranë
Rr. Reshit Petrela (Përballë Stacionit të Trenit)
Tel.: 04 22 74 662 \ Fax.: 04 22 34 166
Mob.: 068 60 34 558 (recepsioni)
Orari: 08:00 – 20:00,
E shtunë: 08:00 – 17:00

Intermedica 2

Tiranë
Rr. Ali Baushi (Përballë Spitalit Pediatrik)
Tel.: 04 23 78 408
Orari: 07:30 – 20:00,
E shtunë: 08:00 – 16:00

Intermedica 3

Tiranë
Rr. Lord Bajron (Përballë Spitalit Ushtarak)
Tel.: 04 23 57 890
Orari: 07:30 – 20:00,
E shtunë 08:00 – 16:00

Intermedica 4

Tiranë
Rr. Nazmi Rushiti (Pranë Maternitetit të Ri)
Tel.: 04 23 68 803
Orari: 07:30 – 20:00,
E shtunë: 08:00 – 16:00

Intermedica 5

Tiranë
Rr. Zonja Curre (Pranë Tregut Elektrike)
Tel.: 04 22 57 688
Orari: 08:00 – 20:00
E shtunë: Pushim

Intermedica Sarande

Sarande
Rr. Onhenzmi (Përballë Spitalit “Petro Nako”)
Tel.: 0 85 27 293
Cel.: 069 69 14 776
Orari: 07:30 – 20:00,
të shtunë 08:00 – 16:00