Pyet Mjekun

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

 1. Pershendetje. Une kam nje lekure shume te ndjeshme si dhe qime shume te zeza dhe qe dalin shpejt. Brisku me ben alergji me shkakton irritim. A mund te me ndihmoni me nje metode efikase depilimi?

  1. Përshëndetje,
   Urina me mbjellje (urokultura) është një analizë që izolon dhe identifikon mikroorganizmat si bakteret dhe mykun në urinë, të cilat mund të shkaktojn infeksione të traktit urinar. Gjithashtu paralelisht me këtë analizë realizohet testi i ndjeshmëris së antibiotikëve ose antimykotikëve ndaj mikroorganizmave të izoluar.

 2. Pershendetje jam nje grua 41 vjecare dhe keto dy dit kam pasur dhimbje koke ne anen e majte dhe nuk shikoja mir nga syri i majte…Sot u zgjova ne mengjes me te vjella dhe pak marrje mendsh…Ju lutem me thoni cfar esht😭

 3. Prsh kam nji jave qe me kruhet gusha syte me enjten e me jan bere pulla pulla te kuqe e te thate ju lutem me thoni cfar te perdore para se te kem munci qe te vete te bej nji vizite

  1. Ju lutemi, duhet te kontaktoni sa me pare mjekun Alergolog per te vleresuar gjendjen tuaj klinike dhe per te marre udhezimet dhe trajtimin terapeutik te duhur.
   Faleminderit!

 4. Pershendetje,para dy vitesh kam pasur nje abces mbi kocken e permasave dhe kam pas nje nderhyrje te vogel ku eshte shperthyer dhe eshte kulluar per med nje kanali ,kurse tash e nje kohe po kam dhimbje te njejtin vend dhe irritim te asaj pjese sa qe spo muj rri ul a mund te jet rrezik kjo

 5. Pershendetje kam ber testin e hbsag dhe kam dal negativ sa i sigurt mund te jet testi qe nuk jam i infektuar me hepatit b (testin e kam kryer per siguri se nje anetar i families time u diagnostikuar me hepatit b)

 6. Kam disa kohe qe kam probleme me fytin me duket sikur kam dicka ne fyt edhe me shterngon ndonjhere rreth qafes.kam bere nje vizite tek mjeku orl por me tha qe e ke nga stomaku qe ke djegie bera nje vizite tek doktori i stomakut edhe me tha disa ilace edhe kam disa dite qe kam filluar ti pi por perseri e kam ate veshtiresi ne fyt.jam bere shume merak a t bej nje sond per te nxjerr merakun nga mendimet edhe informacionet qe lexojm ne internet ,cfar me sygjeroni?

Intermedica Qendrore

Tiranë
Rruga Panorama (Pranë Institutit Harry Fultz)
Tel.: 04 200 600
Orari: 07:30 – 20:00
E shtunë: 08:00 – 17:00

Intermedica 1

Tiranë
Rr. Reshit Petrela (Përballë Stacionit të Trenit)
Tel.: 04 22 74 662 \ Fax.: 04 22 34 166
Mob.: 068 60 34 558 (recepsioni)
Orari: 07:30 – 20:00,
E shtunë: 08:00 – 17:00

Intermedica 2

Tiranë
Rr. “Kongresi i Manastirit” (Përballë Spitalit Pediatrik)
Tel.: 04 23 78 408
Orari: 07:30 – 20:00,
E shtunë: 08:00 – 16:00

Intermedica 3

Tiranë
Rr. Lord Bajron (Përballë Spitalit Ushtarak)
Tel.: 04 23 57 890
Orari: 07:30 – 20:00,
E shtunë 08:00 – 16:00

Intermedica 4

Tiranë
Rr. Nazmi Rushiti (Pranë Maternitetit të Ri)
Tel.: 04 23 68 803
Orari: 07:30 – 20:00,
E shtunë: 08:00 – 16:00

Intermedica 5

Tiranë
Rr. Zonja Curre (Pranë Tregut Elektrike)
Tel.: 04 22 57 688
Orari: 08:00 – 20:00
E shtunë: Pushim

Intermedica Sarande

Sarande
Rr. Onhenzmi (Përballë Spitalit “Petro Nako”)
Tel.: 0 85 27 293
Cel.: 069 69 14 776
Orari: 07:30 – 20:00,
të shtunë 08:00 – 16:00